خط پرسکاری انواع قطعات

تعدادی از پرسکاری های در حال انجام : لولا درب آهنی ، قفل کمد پروانه ای ، لنت ترمز، و برخی قطعات خودرو …..

 

خدمات جدید پرس سازی مزینانی :

راه اندازی بخش پرس کاری برای انواع قطعات، پرس سازی مزینانی جهت رعایت حال مشتریان تعدادی دستگاه پرس ضربه ای و دنده ای با تناژهای مختلف در واحد پرس کاری خود قرار داده تا امکان قرار دادن قطعات مختلف جهت پرس کاری را مهیا سازد.

یکی از اهمیت بخش پرس کاری قرار دادن دستگاه های پرس ساخت مزینانی و کاملا تخصصی می باشد،کارشناسان ما تسلط لازم جهت کار کردن با دستگاه های پرس را دارن و همین مهم باعث می گردد تا سرعت عمل و کیفیت کار بالا باشد.

پرس کاری مزینانی  مدعی می باشد که در کم ترین زمان ممکن در خصوص پرس کاری انواع لوازم و قطعات پاسخگوی مشتریان می باشد و با سپردن هرگونه پرس کاری در اسرع وقت قطعات خود را  تحویل می گیرند.

با توجه به اینکه اکثر واحد های تولیدی که نیاز دارن قطعات را پرس کاری کنن و در مرحله اول قصد خرید دستگاه پرس ضربه ای و یا پرس دنده ای را ندارند می توانند کارهای خود را برون سپاری نمایند. در برخی از اصناف دیده شده است که جهت بالا بودن هزینه نیروی انسانی و هزینه استهلاک و نگهداری دستگاه پرس تمایل به خرید ندارند و جویای مرکزی هستند که انواع قطعات را پرس کاری کنند نگران نباشید پرس کاری مزینانی این موانع را برطرف کرده است.

وجود قالب سازان حرفه ای در کنار کارشناسان ما باعث شده تا اکثر قطعات را جهت پرس کاری پذیرا باشیم.

با ما در ارتباط باشید

خدمات ویژه پرسکاری و پرس سازی
۹۲%
خدمات خمکاری و شکل دهی به انواع ورق
۸۴%
مشاوره در خصوص راه اندازی خط تولید انوع ظروف مسی و آلومنیومی
۸۷%
خدمات نصب و راه اندازی سیستم های پنوماتیکی و فیدر های صنعتی
۹۷%

پرسکاری با دستگاه های ضربه ای ، دنده ای و هیدرولیکی

خط پرسکاری مزینانی تضمین می کند که از قالب های شما نگهداری نماید. لذا نگران آسیب و یا کپی برداری از قالب های خود نباشد.

با توجه به اینکه هزینه خرید دستگاه های متعدد برای همه مقدور نیست و خیلی از مشاغل صنعتی قطعه ای تولید می کنند که نیاز به خرید چندین دستگاه می باشد یا بهتر بگم تولید چند مرحله ای دارند.

خب بهترین کار برون سپاری بخشی از کار است در همین راستا پرسکاری مزینانی خدمات متفاوتی در زمینه پرسکاری قطعات و انواع ورق ها در تناژهای سبک و سنگین ارائه می نماید. 

 

 

خدمات

تماس با ما

۰۹۱۲۲۱۱۷۷۸۵

جهت تبلیغات تماس با : ۰۹۱۲۶۱۱۸۵۵۳

برای شروع پروژه جدید آماده اید؟

پرسکاری و خمکاری های خود را به ما بسپارید و یا جهت خرید و فروش انواع دستگاه پرس و خمکاری با ما در ارتباط باشید.